Nadpis
MATEMATICKÉ SÚŤAŽE
Matematická olympiáda OK 3.miesto - Ema Ceheľská V.A
Pytagoriáda OK 2.miesto - Ján Slaninka VII.A
Matematický klokan Ján Slaninka VII.A – školský šampión
Samuel Vargovčík I.A- úspešný riešiteľ
Fyzikálna olympiáda OK 3.miesto - Martin Olejár IX.B; na KK úspešný riešiteľ
ROBOTICKÉ SÚŤAŽE
Baltie 2012 medzinárodná súťaž v programovaní v jazyku Baltík 3 sa umiestnili na 14.mieste ( 41 zúčastnených škôl v kategórii 3A)
( 0. – 3.ročník); súťaže sa zúčastnilo 8 žiakov; najúspešnejší:
Juraj Dvorščák, Patrik Gargalík, Štefan Jaklovský z III.A
Robo Cup League (regionálne kolo) Kategórie: Robotická hra - 1.miesto
Robot dizajn - 2.miesto
Tímová práca - 2.miesto
Celkový víťaz – 2.miesto
Tím žiakov z IX.B – Martin Cehelský, Zuzana Dobrovičová, Mária Hudáková, Martin Kuchár, Martin Olejár, Mária Šimčíková.
Postup na semifinále krajín V4 v Gdaňsku im umiestnenie nepriniesol.
Robo Cup Junior celoslovenská súťaž s medzinárodnou účasťou Slovincov - Sabinov
Kategórie: Tanec robotov – Patrik Škovranko IX.B, Dávid Záleta IX.B -2.miesto
Záchranár A – Martin Kuchár IX.B, Martin Olejár IX.B - 1.miesto
Konštrukcia – Ján Slaninka VII.A, Dominik Tkáčik VIII.A -2.miesto
SPEVÁCKE SÚŤAŽE:
Slávici z lavice OK 2.miesto - Natália Kuchárová IV.A
Slávik Slovenska OK 2.miesto - Tamara Tomašková IX.A
3.miesto - Dominika Gargalíková V.A
Pieseň pre sv. Otca strieborné pásmo - Mária Šimčíková IX.B
bronzové pásmo - Anna Mária Smetanková VII.A
Zuzana Dobrovičová IX.B
Literárne súťaže:
saRM Lívia Guľášová IV.A ; vlastná tvorba – ocenená
Mária Šimčíková IX.B; prednes poézie – ocenená
Hviezdoslavov Kubín OK 2.miesto - Mária Šimčíková IX.B
Regionálna súťaž v rétorike 2.miesto - Anna Mária Homzová VIII.B
BIOLOGICKÉ SÚŤAŽE:
Biologická olympiáda OK 1. miesto v botanike a na KK 6. miesto - Anna Mária Homzová VIII.B
3.miesto v zoológii - Martin Kolek VII.A
BIBLICKÉ SÚŤAŽE
Biblická olympiáda OK 1. miesto a 6.miesto v Arcediecéznom kole : Zuzana Kovalíková IX.B
Marianna Tarbajová VI.A
Ján Slaninka VII.A
Dedičstvo Otcov zachovaj nám Pane 2.miesto Arcidiecézne kolo Mária Hudáková IX.B
Alexandra Boriščáková IX.B
Anna Mária Homzová VIII.B
FILMOVÉ SÚŤAŽE
Súťaž TELL IT QUICK 1.miesto Vladimír Šoltýs VIII.B
Junior film v Čechách čestné uznanie Bibiana Jurčáková , Zuzana Lukáčová z VIII.B
Športové súťaže:
Atletika OK: 1.miesto - beh na 60 m Feketeová Kamila VIII.B
1.miesto - beh na 60 m Jozef Lipták VIII.B; 5.miesto KK
1.miesto – štafeta dievčat 4 x 60 m (Tomašková Tamara IX.A, Macejková
Ina VIII.A, Jusková Frederika VIII.A, Feketeová
Kamila VIII.A)
2.miesto – štafeta chlapcov 4 x 60 m (Nagy Matúš IX.A, Sirotňák Dalibor
IX.B, Nehila Martin VIII.A, Kristián Kropiľák IX.B
2.miesto – Kuchár Martin IX.B – vrh guľou
2.miesto – Macejková Ina VIII.A – beh na 60 m
2.miesto – Jusková Frederika VIII.A – beh na 300 m
3.miesto – Petrušová Laura VII.A – hod kriketovou loptičkou
3.miesto – Sirotňák Dalibor IX.B – hod kriketovou loptičkou
Súťaže družstiev
atletika 2.miesto – družstvo dievčat: Lukáčová Zuzana VIII.B, Gaľová Monika
IX.A, Gajdošová Simona VII.A, Petrušová Laura VII.A,
Dobrovičová Mária VIII.B, Eštočáková Veronika IX.B,
Tomašková Tamara IX.A, Macejková Ina VIII.A, Jusková
Frederika VIII.A, Feketeová Kamila VIII.B
2.miesto – družstvo chlapcov: Kropiľák Kristián IX.B, Solár Samuel IX.B,
Sirotňák Dalibor IX.B, Kuchár Martin IX.B, Kandráč Šimon
IX.B, Lipták Jozef VIII.B, Nehila Martin VIII.A, Alexi Dávid
IX.A, Maľarik Tomáš VIII.B, Nagy Matúš IX.A
Basketbal OK
2.miesto – Kuchár Martin IX.B, Kropiľák Kristián IX.B, Solár Samuel
IX.B, Sirotňák Dalibor IX.B, Olejár Martin IX.B, Kandráč Šimon
IX.B, Lipták Jozef VIII.B, Dzurik Benedikt VIII.A, Nehila Martin
VIII.A, Maľarik Tomáš VIII.B, Slaninka Daniel VIII.A, Tkáčik
Dominik VIII.A, Žilka Kristián VIII.A, Havrila Marek VIII.A,
Dvorščák Pavel VII.A, Janič Jozef VII.A, Krehlík Lukáš VII.A
Badminton OK 2.miesto – družstvo chlapcov Hovan Miloš VI.A, Dragoň Erik VI.A
3.miesto – družstvo dievčat: Zborovjanová Kamila V.A, Štefániková
Kristína VI.A