• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2018/2019

    • Celoštátne kolo

        • Martin Ďuran

        • 3.miesto
        • Olympiáda v nemeckom jazyku · Celoštátne kolo · 2018/2019
    • Krajské kolo

        • Terézia Tarbajová

        • 3.miesto
        • Biologická olympiáda · Krajské kolo · 2018/2019
        • Martin Ďuran

        • 1.miesto
        • Olympiáda v nemeckom jazyku · Krajské kolo · 2018/2019
    • Okresné kolo

        • Terézia Slaninková

        • 2.miesto
        • Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2018/2019
        • Terézia Slaninková

        • 2.miesto
        • Biblická olympiáda · Okresné kolo · 2018/2019
        • Terézia Tarbajová

        • 2.miesto
        • Biblická olympiáda · Okresné kolo · 2018/2019
        • Milada Režová

        • 2.miesto
        • Biblická olympiáda · Okresné kolo · 2018/2019
        • Terézia Tarbajová

        • 2.miesto
        • Biologická olympiáda · Okresné kolo · 2018/2019
        • Alžbeta Semanová

        • 4.miesto
        • Biologická olympiáda · Okresné kolo · 2018/2019
    • 2017/2018

    • Celoštátne kolo

        • Andrea Ďuranová

        • 6.miesto
        • Olympiáda v nemeckom jazyku · Celoštátne kolo · 2017/2018
    • Krajské kolo

        • Štefan Jaklovský

        • 3.miesto
        • Biblická olympiáda · Krajské kolo · 2017/2018
        • Terézia Tarbajová

        • 3.miesto
        • Biblická olympiáda · Krajské kolo · 2017/2018
        • Filip Tarbaj

        • 3.miesto
        • Biblická olympiáda · Krajské kolo · 2017/2018
        • Martin Ďuran

        • 3.miesto
        • Olympiáda v nemeckom jazyku · Krajské kolo · 2017/2018
        • Andrea Ďuranová

        • 2.miesto
        • Olympiáda v nemeckom jazyku · Krajské kolo · 2017/2018
    • Okresné kolo

        • Samuel Vargovčík

        • 2.miesto
        • Chemická olympiáda · Okresné kolo · 2017/2018
        • Michal Verbovský

        • úspešný riešiteľ
        • Chemická olympiáda · Okresné kolo · 2017/2018