Škola vo víre súťaží ...
- 07.04.2014 07:56
- Aj v školskom roku 1998/1999 sa naši žiaci aktívne zapojili do rôznych súťaži na úrovni okresu, kraja, či diecézy. Pod vedením pedagógov dosiahli veľmi pekné výsledky.
1.miesto v okr. kole olympiády z nem. jazyka – Zuzana Rohaľová
2.miesto v okr. kole olympiády zo zemepisu – Matúš Novák
1.miesto v okr. kole Pytagoriády – Peter Záhorák
3.miesto v okr. súťaži „Čo vieš o hviezdach“ – Martin Tarasovič
1.miesto v okr. kole matematickej olympiády – Martin Tarasovič
3.miesto v okr. kole súťaže Hviezdoslavov Kubín – Anna Ľachová
3.miesto v okr. kole súťaže Hviezdoslavov Kubín – Mária Hroňáková
2.miesto v obvodovom kole Hviezdoslavov Kubín – Jana Rohaľová
3.miesto v obvodovom kole súťaže Hviezdoslavov Kubín – Veronika Goliášová
1.miesto v okr. kole – basketbal chlapcov
1.miesto v regionálnom kole - ―//―
3.miesto v krajskom kole - ―//―
1.miesto v Košickej diecéze - ―//―
Matúš Vaňa, Michal Bednár, Štefan Merva, Peter Tomačšák, Stanislav Gaľa, Peter Dujava, Matúš Karniš, Michal Gargalovič, Stanislav Greš, Dominik Kriška, Peter Mihálik, Peter Gabzdil.
3.miesto v okr. kole v basketbale
3.miesto vo volejbale dievčat
Veronika Goliášová, Eva Dzuríková, Zuzana Puškášová, Jana Jadvišová, Melánia Škovránková, Elena Krafčíková, Mária Sečová, Jana Galajdová, Jana Rohaľová, Gabriela Ondrejová, Eva Tomičová, Jana Marcinková, M8ria Sekeráková,
1.miesto olympiády v nemeckom jazyku, konalo sa v centre voľného času, dňa 14.1.1999
Súťaž bola usporiadaná pre dve kategórie 1.A a 1.B v každej bolo po 6 účastníkov.
1.A kat. – 5-6 ročník
1.B kat. – 7-9 ročník
Každý účastník mal vyriešiť 5 úloh
1.miesto v okresných atletických majstrovstvách v skoku do diaľky
3.miesto v behu na 60 m – Jana Jadvišová
1.miesto v okr. kole fyzikálnej olympiády – Lucia Jurková
2.miesto v okr. kole fyzikálnej olympiády – Jana Rohaľová
3.miesto v okr. kole fyzikálnej olympiády – Matúš Kolarčík
Úspešní riešitelia olympiád z náboženskej výchovy – Mária Dačová, Barbora Semaníková, Tomáš Mišek, Mária Svatová, Mária Zahoráková, Ľubica Mlynarčíková, Zuzana Andrášová, Katarína Maďarová
z matematiky – Michal Jurko
z chémie – Monika Kolarčíková
z anglického jazyka – Ladislav Varhoľ
Strieborné medaily z Japonska – TOKIO
- Ivana Laníková
- Jana Tuptová
1.ročník súťaže detí ZŠ okr. o najlepšie výtvarné práce s požiarnou tematikou.
1.cena v kategórií 13-15 rokov – Edita Vojtková (sv. Florián)
2.cena – spoločná práca Edita Vojtková a Mirka Konečná (zásah pož.)
3.cena – kat. 6-8 rokov – Lucia Janigová a Janík Šimon (pož. zásah)
Postupová okr. súťaž – Vodníci a vodníčky
1.kat. – Valéria Boháčová, Terézia Borzová
2.kat. – Matúš Janiga, Martin Tarasovič, Stanko Michalský
3.kat. – Peter Tomaščák
- Naspäť na zoznam článkov
Najnovšie články